ARKADIUSZ MAZURKIEWICZ

BODY SPIRITUALITY

Yin & Yang

Piękna i zmysłowa: Breathe Soul

Ultraprzyczepna: Queen Sirsasana


Maty Arkadiusz Mazurkiewicz

“Duchowość Ciała”


Nasze ciała to świątynie boskości, w których nieustannie przenikają się aspekty: duchowy i fizyczny.

Idealną ścieżkę ich rozwoju stanowią joga i medytacja. Pozwalają one poznać, zrozumieć, otulić miłością i troską własne ciało oraz doświadczyć połączenia ze Źródłem.

Pragnienie pogłębiania doznań duchowych poprzez obcowanie ze sztuką podczas codziennej praktyki stało się dla mnie inspiracją do stworzenia kolekcji wyjątkowych mat do jogi. Na przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości mikrofibrze odtworzony został jeden z obrazów z serii „Duchowość ciała”, który namalowałem na płótnie, wykorzystując farby akrylowe i złoty pył. W subtelny, pełen wrażliwości sposób ukazana jest na nim naga kobieca sylwetka – symbol tęsknoty za delikatnością, czułością, intymnością i otwartością, z którymi przychodzimy na świat. Złoty strumień przedstawia natomiast relację z tym, co boskie w nas samych – miłością, prawdą, akceptacją, wolnością, twórczością, które prowadzą nas do wyższej świadomości.

Mata Breathe Soul – łączy w sobie unikalny design, komfort i funkcjonalność. Pozwala jednocześnie czerpać wszystkie korzyści, jakie niosą ze sobą joga i medytacja oraz kontakt ze sztuką.

Grubość maty zapewnia stabilność i wygodę oraz amortyzację stawów podczas wykonywania asan. Miła w dotyku mikrofibra dostarcza przyjemnych doznań w czasie medytacji, a podczas praktyki jogi zwiększa swoją przyczepność wraz z intensywnością ćwiczeń i rosnącą temperaturą ciała. Wyjątkowy design zaspokoi natomiast potrzebę obcowania z pięknem.
Dane techniczne:

wymiary: 181 × 61 cm

grubość: około 4 mm

waga: około 2,5 kg

materiał: mikrofibra pokryta dodatkowo powłoką antypoślizgową, naturalna guma

przyczepność maty zwiększa się wraz ze wzrostem intensywności praktyki pod wpływem ciepła i potu

Cena: 459 zł

*limitowana ilość oraz dostępność ograniczona w czasie
Maty Arkadiusz Mazurkiewicz

“Jin i Jang”


„Gdy uświadomisz sobie że przeciwieństwa są częścią jednego, większego procesu, zrozumiesz że żaden z biegunów nie może wygrać. Fala, która miałaby tylko grzbiety i nie miała dolin nie byłaby falą…”

”... i chociaż rytm bicia fal wyznacza czas, nie jest to czas zegara ani kalendarza, nie ma w nim nic naglącego. To czas bez czasu. Rytm, który wybrzmiewa od milionów lat. Wyniesiony poza świat niestrudzenie bijących zegarów. Nie liczy naszych dni, nie jest pulsem skapca, który wciąż sprawdza, ile jeszcze mu zostało. To oddech wieczności. W falach rozpuszcza się wszystko, bez końca i na zawsze. „

Do białej maty Breathe – Soul, którą nazywam Piękną ,dołącza czarna i bezkompromisowa Bestia. Czy jesteś gotów unieść serce ponad głowę?
Oto ona: królowa asan - Sirsasana .

Mata Queen Sirsasana, łączy w sobie unikalny design, komfort i funkcjonalność. Pozwala jednocześnie czerpać wszystkie korzyści, jakie niosą ze sobą joga i medytacja oraz kontakt ze sztuką.

Zapewnia bezkompromisowe właściwości antypoślizgowe będące równie istotne dla początkujących którzy poszukują swojej pierwszej maty jak i bardzo zaawansowanych dla których przyczepność jest podstawowym wyborem kryterium przy zakupie maty.

Queen Sirsasana idealna jest zarówno do łagodnych praktyk, jogi Iyengara jak i dynamicznych sesji Vinyasy lub Ashtangi.
Dane techniczne:

wymiary: 183 × 68 cm

grubość: około 4 mm Grubość maty zapewnia stabilność i wygodę oraz amortyzację stawów podczas wykonywania asan

waga: około 3,0 kg

materiał: naturalny kauczuk od spodu, warstwa wierzchnia – ultraprzyczepny PU.

Cena: 459 zł

*limitowana ilość oraz dostępność ograniczona w czasie


Galeria mat do jogi


Sklep internetowy w budowie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem maty skontaktuj się poprzez e-mail: info@bodyspirituality.pl